با توجه به پرسش‌های پرتکراری که کاربران پلاپج از دپارتمان پشتبانی می‌پرسند، این پرسش‌ها را به صورت دسته‌بندی شده به صورت زیر اضافه کردیم تا شما کاربران عزیز پلاپج زودتر به پاسخ خود برسید.

سوالات متداول ثبت سفارش

 • در چه زمان‌هایی می‌توانم با پشتیبانی ارتباط بگیرم؟

  شما می‌توانید به صورت ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در شبانه روز با دپارتمان پشتیبانی ارتباط بگیرید.

 • چطور از جزییات سفارشم مطلع می‌شوم؟

  تمام سفارش‌‏های ثبت شده در سایت پلاپج به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه، در صف آماده‌سازی و ارسال قرار می‏‌گیرند. همچنین جزییات سفارش‌تان را می‌توانید از قسمت پنل کاربری در قسمت سفارش‌ها مشاهده کنید.

 • اگر آدرس تحویل کالا رو اشتباه بنویسم، چه اتفاقی می‌افتد؟

  اطلاعات درج شده توسط کاربر، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است. لطفا در وارد نمودن اطلاعات آدرس و کد پستی دقت کنید، در صورتی که کالا اشتباه ارسال شود یا مجددا بازگشت صورت بگیرید، پلاپج هیچ مسئولیتی را به عهده ندارد و کاربر باید هزینه ارسال مجدد را پرداخت نماید. تیم عملیات پلاپج طبق آدرس درج شده در سفارش اقدام می‌کنند.

 • چطور می‌تونم آدرسم رو تغییر بدم؟

  آدرس درج شده در زمان سفارش، تا زمانی که مرسوله تحویل اداره پست نشود، قابل تغییر است، بعد از آن قابل تغییر نخواهد بود. همچنین تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

 • برای خرید عمده از سایت پلاپج باید چه کاری انجام بدهم؟

  از آنجا که پلاپج یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین برنج است، سفارش یک کالا به تعداد بالا، مغایر با قانون حمایت از مصرف‌کننده است. در صورت ثبت از این دست سفارش، سفارش لغو خواهد شد. برای ثبت سفارش عمده، حتما با پشتیبانی تماس بگیرید تا از تخفیف همکاری نیز بهره‌مند شوید.

 • چه مدت زمانی طول می‌کشد که محصول به دستم برسد؟

  تمام سفارش‌ها در یک روز بعد در اولین روز کاری آماده برای ارسال خواهند شد و طی ۴ تا ۷ روز کاری تحویل مشتریان خواهد شد. تمام سفارش‌های سایت پلاپج به وسیله‌ی اداره پست درب منزل کاربر ارسال می‌شود.
  در صورتی که کالا پس از ۷ روز به دست شما نرسید، حتما با پشتیبانی پلاپج ارتباط بگیرید. البته اگر در روند آماده‌سازی کالا تاخیر ایجاد شود، حتما تیم پشتیبانی پلاپج به کاربران اطلاع خواهند داد.

سوالات متداول مرجوع کردن کالا

 • چه مدت زمانی فرصت دارم که کالا را مرجوع کنم؟

  شما کاربران عزیز تا ۷ روز پس از دریافت کالا فرصت دارید که کالای خود را مرجوع کنید.

 • برای مرجوع کردن کالا چه پروسه‌ای را باید طی کنم؟

  در صورت وجود حالا فوق، می‌توانید با دپارتمان پشتیبانی ارتباط بگیرید و عکس‌های مورد نیاز برای تایید را ارسال کنید و کالا را مرجوع کنید. بعد از تایید و رسیدن کالا به دست دپارتمان عملیات، هزینه‌ی پرداختی شما تا ۴۸ ساعت آینده به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.

 • وضعیت کیسه‌ها برای مرجوع کردن باید چطور باشد؟

  در صورتی که کیسه‌ها یا برنج خیس شوند یا هر آسیب دیگری به آنها وارد شود یا درب کیسه باز شود، از پذیرفتن لغو سفارش معذوریم.

 • شرایط کلی مرجوع کردن محصول به چه صورت است؟

  شما کاربر عزیز در شرایط زیر می‌توانید کالایی که تحویل گرفتید را فقط تا ۷ روز بعد از تحویل، مرجوع کنید:
  در صورتی که کالا اشتباه ارسال شده باشد.
  در صورتی که کالا آسیب دیده باشد.
  از خرید خود منصرف شده باشید. (درب کیسه نباید باز شود.)

سوالات متداول نظرات

 • چه زمانی نظر من تایید نمی‌شود؟

  در این قسمت، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی و تایید کارشناسان، نظرش را روی سایت نمایش داده می‌شود. اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در سایت به نمایش درنمی‌آیند.
  نظر کاربردی نظری است که هم نکات منفی و هم نکات مثبت را گفته باشد. پس لطفا بدون تعصب نظر خود را در کمال احترام بیان کنید. بدیهی است نظری که به دور از واقعیت (چه مثبت و چه منفی) باشد، تایید و منتشر نشود.
  کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده و از توهین به دیگر کاربران پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.
  ارسال لینک دیگر سایت‌ها و شبکه‌های مجازی در قسمت نظرات موجب تایید نشد نظر شما می‌شود. همچنین محتواهای تبلیغاتی نیست در قسمت نظرات تایید نمی‌شوند.
  نظری که با محصول در آن صفحه یا محصولات مشابه آن مرتبط نباشد، حتما تایید و منتشر نخواد شد.
  از باز نشر اخبار و شایعات بپرهیزید. در صورت مشاهده نظر شما تایید نخواهد شد.